Sipariş verdiğim ürün ne zaman elime ulaşır?

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz Aynı gün hazırlık aşamasına alınabilmektedir.Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir sorun yaşanırsa, Siparişle ilgili tüm bilgiler mağaza yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı İletişim adresinize gönderilmektedir. Kargo firmaları siparişleri teslim aldıktan sonra bulunduğunuz lokasyona göre mümkün olan en kısa sürede, adrese teslimat yapılan bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan lokasyonda ilgili kargo şubesine siparişi ulaştırmaktadır.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Firmamız Sipariş esnasında belirttiğiniz kargo şirketi ile gönderecektir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler kargoya teslim edildiğinde, sistemlerimizde bulunan e-mail adresinize kargo bilgileri gönderilecektir. Sipariş takip sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecekmiyim?

100,00 TL ve üzeri siparişlerinizde  kesinlikle ekstra bir ücret alınmamaktadır. 100,00 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo yetkilisi sizden herhangi bir ücret talep ettiği takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Resmi faturalarımız yollanan her sipariş için ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde veya ürün kutusu içerisinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı kargo firması tarafından bu poşet içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.


Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?