Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 48 Ürün


Bayan Pijama Takımları
Kadınların gece şıklığını tamamlayan  bayan pijama takımları her zaman modanın akışında ön planda olmuştur. Gerek günlük giyimde olduğu gibi ev giyimine ve uyku giyimine özen gösteren kadınlar daima şık olmak için yarışır ve bu şıklığı seçmiş oldukları kaliteli ve konforlu pijama takımları ile kazanmak mümkündür. Gece konforu ve deliksiz bir uyku geçirebilmek için pijama seçimi oldukça önemlidir. Bu nedenle pamuklu, ipek ve saten gibi kaliteli kumaşlardan, esnek yapısı ile hareket özgürlüğünü kısıtlamayan pijama takımları en çok tercih edilenler arasındadır.           

Her geçen gün farklı tasarımların yanı sıra konfor ön planda tutuluyor. Her bedene, tarza ve yaşa hitap eden pijama modelleri geniş renk skalası ile kadınların beğenisine sunuyoruz. Herhangi bir alerjik reaksiyon göstermenize mahal vermeyen, terletmeyen ve her kadının güvenle, sağlıklı bir biçimde kullanabileceği  bayan pijama takımları  kolay yıkanabilir.          

Herhangi bir şekilde çekme ya da esneme yapmayacağı gibi çabuk kurumaya elverişlidir. Dayanıklı yapısından ve uzun ömürlülüğü sayesinde de oldukça tercih edilmektedir. İster uzun kollu ve ince ister kısa kollu ister pantolon ya da tayt, V ya da yuvarlak yaka kaliteli pijama modellerinden seçimizi yaparak sizde konforu yakalayabilirsiniz. Bin bir çeşit pijama modellerini sitemiz üzerinden uygun fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz.          

Saten Pijama Takımları

Her kadının dolabında mutlaka bir saten gecelik olmalıdır. Uyku ve yatak giyimine özen gösteren, konforun yanı sıra şıklığı tercih eden kadınların pek çoğu   saten pijama  takımlarından şaşmıyor. Geniş renk ve model çeşitliliğe sahip olan  saten pijama   takımları kumaşının yapısı sayesinde hem rahat bir uyku geçirmenizi sağlıyor hem de zarafetinizi ön plana çıkarıyor. Dantel detayları ile özel gecelerde kullanabileceğiniz modeller erkeklerin göz zevkine de hitap ediyor. Gerek uykularınızda gerekse ev ortamınızda konforu tercih edenlerdenseniz pijama seçimlerinizde saten kumaştan şaşmayın.

Sabahlık Modelleri

Günlük kıyafetleri kadar ev ve uyku giyimine önem veren kadınlar, sabah uyandıklarında yataktaki konforun devam etmesi ve aynı zamanda şıklığı elden bırakmadan güne başlayabilirler. Birbirinden şık 
modelleri arasından seçimini yaparak güne en zinde hali ile güzelliğini yansıtabilirler.                            

Sabahlık

Sabahlık modelleri pijama takımlarınızla bir bütün haline gelen sabahlık size ayrı bir hava katacaktır.      
Aynı zamanda sağlık açısından da tercih edilen bir uyku giyim ürünüdür. Uzmanlar sabah yataktan kalktığımızda mutlaka üzerimize bir hırka ya da sabahlık giymemizi tembih ederler. Şık bir sabahlık ile hem sağlığınızı koruyabilir hem de tarzınızı yansıtabilirsiniz.          


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?