Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 12 Ürün

Fantazi Etek Modelleri

Online kategorilerde satışa çıkarılan fantazi etek modelleri her yaştaki kadının bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Tamamen özgün bir tasarıma sahip olan bu ürünler dakikalar içerisinde sipariş edilebilir. Kargo takibini telefonla ve internet üzerinden yapmak da mümkündür. Alıcılar ilgili kategoriye tıklayıp fantazi etek sipariş et butonuna tıkladıktan sonra sipariş işlemlerini sonlandırabilir.

 

Kendi içerisinde birçok farklı seçeneğe ayrılan bu eteklerin garanti süreleri ise 12 ay ile 2 yıl arasında değişiyor. Neme, suya ve çevresel şartlara karşı son derece dayanıklı olan kaliteli kumaşları sayesinde uzun ömürlü giyimler için idealdir.

 

Deri Görünümlü Fantezi Etekler

İlk seçenekler arasında deri kadar parlak ve canlı bir görünüme sahip olan siyah etekler yer alıyor. Ürün toplamda bir parçadan oluşmaktadır. Yüzde doksan gibi büyük bir oranda polyester kumaşı kullanılan bu etekler her daim parlak ve kaliteli görünümleriyle fark yaratıyorlar. Aynı zamanda yüzde on oranında kullanılan elastan kumaşı sayesinde her yöne rahatlıkla esneyebilir ve alıcılara konforlu bir giyim imkanı sunabilir.

 

Fırfırlı Mini Etekler ve Renk Seçenekleri

Fırfırlı bir görünüme sahip olan bu ürünler fantazi mini etek modelleri kategorisinde yer alıp bu senenin en çok incelenen ve satın alınan ürünleri arasındadır. Toplamda altı kattan oluşan tek parça etekler son derece cazibeli ve farklı bir imaj çizgisine de sahip. Small ve medium olan ölçüleri dışında large ve x-large olan modelleri de herhangi bir ekstra ücret olmadan ödenebilir.

 

Genellikle genç alıcılar tarafından tercih edilen fırfırlı eteklerde öne çıkan renkler siyah ve pembedir. Aynı zamanda beyaz ve ekru renkli olan modelleri de aynı kategori vasıtasıyla incelenebilir.

 

Seksi Liseli Etekler ve Öne Çıkan Özellikleri

Son seçenekler arasında kırmızı ve beyaz renkleri bir arada bulunduran seksi liseli etekler yer alıyor. Uç kısımlarında kullanılmış olan beyaz tül detayları bu eteklere ayrı bir hava katmaktadır. Ekose desenleri ile birlikte son derece şık bir tasarıma sahip olan bu ürünlerde yüzde yirmilik bir indirim de tüm alıcıları bekliyor. Diğer tüm fantazi eteklerinde olduğu gibi polyester ve elastan kumaşları kullanılarak imal edilmiştir.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?