Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün

Elbise Ürünleri

Elbiseler, her kadının dolabında mutlaka olması gereken giyim ürünlerindendir. Elbiseler her kadının yaz kış kurtarıcısıdır. Tek parçadan oluştukları için kombin yapma zorunluluğu yoktur. Özellikle aniden çıkan kutlamalarda, organizasyonlarda ve diğer etkinliklerde kolayca bir elbise giyilerek ortamın en çık kişisi olmak mümkündür. Elbisenin bu kurtarıcılığı aynı zamanda bütçe tasarrufu da getirir. Alt üst bir takıma ödenen tutar bir elbiseye ödenen tutardan daha fazladır. Bu nedenle iki parçaya yüksek tutarda ödeme yapmak yerine elbise ürünleri tercihinde bulunarak görsel avantajın yanında bütçeden de avantaj elde edilebilir.

 

En çok Kullanılan Renkler

Elbisede şüphesiz ki en çok kullanılan renk siyahtır. Türk kadını genellikle balık etli olduğu için göbek ve basen bölgelerini saklamak ister. Elbiseler de kusur kapatmak için mükemmel seçeneklerdir. Üstüne üstlük bu elbisenin rengi siyah olduğunda ekstra olarak kişinin daha zayıf görünmesini sağlar. Bayan elbise modelleri yaz kış kullanılabilir.

 

Kış aylarında genellikle triko ve yünlü kumaşlardan üretilir. Boğazlı elbiselerden salopet tarzı elbiselere, triko tarzı elbiselerden örme elbiselere kadar pek çok elbise modeli vardır. Sezonun hit modelleri arasında bulunan gömlek elbiseler de yazlık ve kışlık olarak üretilebilir.

 

Şimdi Moda Kuşaklı Model

Model bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahip olan elbiseler her sezon farklı bir model ile karşımıza çıkar. Bu yılın en hit modelleri arasında gömlek tarzındaki kuşaklı modeller ön plana çıkıyor. Belden bağlamalı modeller kişinin olduğundan daha zayıf görünmesini sağlıyor. Genellikle A kesim olan elbiseler basen bölgesini kapatırken kuşak da bel bölgesinin inceliğini ön plana çıkarıyor. Böylelikle kadınlar olduklarından daha zayıf görünüyorlar.

 

Model bakımından oldukça şık olan elbiseler aynı zamanda çok da rahattır. Gün boyunca belinizi sıkan pantolonlardan uzak durarak rahatlığın tadına varmak için vücuda oturmayan bol modelleri tercih edebilirsiniz. Kadın elbise çeşitleri birbirinden farklı seçeneklerle uyurken de sizi yalnız bırakmıyor.

 

Gecelikleri Es Geçmeyin

Elbise kategorisinde bulunan ancak çoğu zaman gece giyildiği için önem verilmeyen gecelikler yepyeni modelleriyle gece şıklığının tamamlayıcı unsuru oluyor. Pamuklu kumaştan üretilen gecelikler yumuşacık ve sevimli görünümleriyle kadınların tercihi oluyor. Tüm elbise modelleri internet satısı ile daha avantajlı hale geliyor. Kadın elbise sipariş et isteyenler bu taleplerini e-ticaret siteleri üzerinden giderebiliyorlar. Fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla kapılarına kadar ürünlerin getirilmesini sağlayabiliyorlar. Bu sayede elbise aramak için mağazalar arasında mekik dokumak zorunda kalmıyor ve bütçelerinden tasarruf ediyorlar.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?