Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 35 Ürün

Tankini Modelleri Satın Al

Tek parçalık mayolar ile bikinilerin bir arada tasarlandığı tankini modelleri ayrı bir kategoride alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ondan fazla renk seçeneğinin yanı sıra kaliteli kumaşlarıyla da dikkat çeken tankini trendleri hem plajlarda hem de havuzlarda tercihe bağlı olarak giyilebilir.

 

Beyaz Kalın Çizgili Tankini Modelleri

Online platformlarda tankini satın al seçeneğini değerlendirecek olanlara sunulan ilk ürün beyaz kalın çizgili tankini modelleridir. İsteyenler ''hızlı göz at'' ya da ''sepete ekle'' kısımlarına tıklayarak siparişlerini çok kısa bir süre içerisinde tamamlayabilir. Beyaz kalın çizgilerle siyah renginin uyumu bu ürünlerde öne çıkan özelliklerin başında geliyor. Ürün toplamda iki parçadan oluşup göğüs kısmında çıkarılabilen bir kap da mevcuttur.

 

Yüksek Bel Tankini Takımları

 

Alıcıların tankini sipariş et seçenekleri doğrultusunda hızlıca göz atabilecekleri yüksek bel tankini takımları uygun fiyatları nedeniyle de tercih sebebidir. İmalatında yüzde seksen oranında polyamid adıyla bilinen kaliteli kumaşlar kullanılmıştır. Yüzde yirmilik likra kumaşı sayesinde esneme payı oldukça yüksektir ve konforlu bir giyim için idealdir. Yüksek belli olan bu modellerde çizgi desenleri ve siyah -beyaz renkler ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bordo ve kırmızı renkli modeller de aynı fiyatlarla sipariş edilebilir.

 

Çiçek Desenli Tankini Takımları

Rengarenk desenleri ve çiçek motifleri ile yaz aylarının vazgeçilmez tankini takımları arasında bu modeller bulunuyor. Çok renkli olan bu modellerde kırmızı, sarı ve turuncu gibi canlı renkler ön plandadır. 36 bedenden başlayan ölçüleri 42 bedene kadar uzanıyor. Bu takımlar da yüksek bel tankiniler gibi toplamda iki parçadan oluşmaktadır. Astarlı olan çiçek desenli tankini takımları içi göstermediğinden dolayı da sıklıkla tercih ediliyor.

 

Altı Pembe Üstü Çizgili Tankini Takımları

Alıcılar tarafından tasarım harikası olarak görülen bu tankini takımlarında çizgili desenlere açık pembe rengi eşlik ediyor. Small - Medium ve Large ölçüleri dışında Xl ölçüleri de bulunan bu ürünlerde yüzde ona varan sezon sonu indirimleri de yapılmaktadır. Desteksiz kaplar göğüs kısmında yer alıyor. Alıcılar ürün görsellerini inceleyip hakkında yapılan yorumları okuduktan sonra bu çift renkli takımları dakikalar içerisinde sipariş edebilir.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?