Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 29 Ürün

Mayo Modelleri

Mayo, kadınların deniz ve havuz gibi ıslak alanlarda kullandıkları deniz giysisidir. Uzun yıllardan beri her kadın tarafından tercih edilen mayolar aynı zamanda her yaştan birey tarafından da tercih edilebilir. Sezonun hit renk ve modellerinin sergilendiği mayolar göğüs, basen ve göbek bölgesini kapatacak şekilde tasarlanır. Maya modelleri bu kesimlerin üzerinde şekillenir.

 

Bazı mayo modelleri standardın dışına çıkarak şortlu veya etekli şekilde olabilir. Tüketicinin tercihine bağlı olarak üretilen modeller arasında göğüs dekoltesi olan veya yüzücü formunda tasarlanan modeller de bulunur. Maya modelleri birbirinden farklı renk ve deseniyle kız çocuklarından erişkin kadınlara kadar herkes tarafından tercih edilir.

 

Mayonun Yaşı Yok

Yaşı olmayan bir deniz giysisi olan mayolar özellikle göbek bölgesinden rahatsız olan kişiler tarafından da tercih edilir. Geçtiğimiz yıllarda kilolu kadınlar ve yaş almış kişiler tarafından daha fazla tercih edilen mayolar, yeniden popüler hale gelerek fit vücutlu kadınlar tarafından da tercih edilir hale geldi.

 

Mayonun yükselişinin nedeni maya satın al seçeneği için sunulan onlarca güzel modeldendir. Geçmişte belirli ve düz renkten üretilen mayoların yerini desenli ve hayvan figürlü gibi sezonun hit modelleri aldı. maya satın al isteyenler tercihlerini internetten yana kullanarak da uygun fiyata kaliteli deniz giysileri alma fırsatı buldu.

 

Fırfırlı Modellerden İpli Tasarımlara

Mayo endüstrisinin yükselişi ile daha önce düz renk ve desendeki modellerin yerini capcanlı renkler aldı. Model olarak standart kalıpların yanı sıra üst bölümü fırfırlı, baskılı, yazılı, straptez gibi birbirinden farklı desenlerin yer aldığı mayo trendleri kapsamına her yıl farklı bir model ekleniyor. Geçmişte kullanılmayan beyaz gibi renkler cesur tasarımlarla birlikte raflardaki yerini alıyor. Her kadının plaj dolabında bulunması gereken ürünler arasında bulunan mayo trendleri değişkenlik gösterse de kadınlar vücutlarına uygun biçimde olan modelleri tercih ederek stillerinin tamamlayıcı unsurunu ön plana çıkarıyor.

 

Su tutmayan modellere göğüs destekli seçenekler de ekleniyor. Kadınlar dilerse dolgulu sütyen gibi dolgulu göğüs kupuna sahip olan mayoları tercih edebiliyorlar. Mayoların sırt detayları de en az renk ve desen kadar ön plana çıkıyor. Tasarımsal modeller kadınların tercih yapmasını zorlaştırıyor.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?